Verification Image
Dilerseniz resmin üzerine tıklayarak yenileyebilirsiniz

Rezervasyon yapmak için neden siteye kayıt olmalısınız?

* Unutmayınız ki yapmayı planladığınız rezervasyon uluslararası bir bilet rezervasyonudur.
* Bu kayıt, rezervasyon ile ilgili olarak yolcu ile iletişime geçilmesi için gereklidir.
* Kısa bir kayıt işlemine devam etmek için lütfen "Kaydol" düğmesini tıklayın.

Feribot için rezervasyon nasıl yaparım?


 1. İlk Ekran
  Daha önce https://ferry.marmarisinfo.com Giriş yapmak için lütfen sağ taraftaki üstteki bağlantıya tıklayın veya yeni bir kayıt yapmak için " Kayıt Ol " bağlantısını kullanın.
 2. Kayıt Sayfası
  Tebrikler! Artık https://ferry.marmarisinfo.com. Artık feribot rezervasyonlarınızı online olarak yapmaya başlayabilirsiniz.
 3. Feribot Arama Sayfası
  Programları ana sayfadaki " Feribot Seferi Araması " altında kontrol edebilirsiniz.
 4. Bilgi Giriş Sayfası
  " Yolcu Bilgileri Giriş " Sayfasında üst kısmında seçmiş olduğunuz seferlere ait bilgileri göreceksiniz. Eğer buradaki sefer bilgilerinde bir yanlışlık var ise yada değiştirmek istediğiniz bilgileri " Feribot Seçenekleri Sayfası " düğmesini kullanarak " Anasayfa " ya giderek rezervasyon bilgilerinde yapmak istediğiniz değişiklikleri yaparak tekrardan " Yolcu Bilgileri Giriş " sayfasına geliniz. Burada her bir yolcuya ait isim, Soyisim, Cinsiyet, pasaport numarası, doğum tarihi ve uyruğu bilgilerini giriniz. Doğum tarihi bilgisine göre Yolcu tipini sistem kendi belirleyecektir ve fiyatlamayıda buna göre yapacaktır.

  " Sil " Düğmesine tıklamadan önce silmek istediğiniz yolcuyu seçiniz.
  " Ekle " Düğmesine tıklayarak yeni bir yolcu bilgileri girişi için gerekli alanları ekleyebilirsiniz.
  " Kaydet " Düğmesine tıklayarak bilgileri girilmiş olan yolcuların sisteme kaydını sağlarsınız.
  " Sonraki Sayfa " Düğmesi de " Kaydet " düğmesi ile aynı işlemi görür. Kayıt yaptıktan sonra " Ücretler " sayfasına ilerler.
 5. Rezervasyon Sayfanızı Kontrol Edin
  " Sayfayı Kontrol Et ve Onayla ", ayrıntılarınızı ve seçiminizi gözden geçirmenize ve herhangi bir değişiklik veya ekleme yapmanıza olanak tanır. Bu değişiklikleri "Önceki Sayfa" seçeneğine tıklayarak yapabilirsiniz. Her şey doğruysa ve onaylamaya hazırsanız lütfen " Sonraki Sayfa " üzerine tıklayın.
  Bunu yaptıktan sonra geçici rezervasyonunuzu göreceksiniz. Numarasının yanındaki boş kutuyu işaretleyin ve " Ödemeye Yap " seçeneğini tıklayın.
  Artık seyahat etmeniz gerekmiyorsa, geçici rezervasyonunuzu silebilirsiniz. Lütfen tüm geçici rezervasyonların ödeme yapılmadan veya seçtiğiniz feribot seçeneğinin dolu olması veya artık mevcut olmaması durumunda iptal edileceğini unutmayın. Feribot doluysa veya iptal edilirse, geçici rezervasyonunuz hakkında önceden herhangi bir bildirim almayacaksınız. Ancak, feribot seçeneklerini ve müsaitlik durumunu her zaman bizimle kontrol edebilirsiniz.
 6. Rezervasyonlarım Sayfası
  Geçici rezervasyonlarınız,"Rezervasyonlarım Sayfasında" " Geçici Rezervasyon " altında bulunur.
  Numarasının yanındaki boş kutuyu işaretleyin ve herhangi bir geçici rezervasyonunuzu onaylamak için " Ödemeye Yap " üzerine tıklayın.
 7. Ödeme Sayfası
  " Çevrimiçi Ödeme " sayfasında, mevcut geçici rezervasyonunuz için yaptığınız ödemenin tüm ayrıntılarını aşağıdaki gibi göreceksiniz:
  * Toplam bilet sayısı
  * Euro cinsinden toplam tutar
  * Online ödenecek toplam Türk Lirası tutarı
  "Kredi Kartı Bilgilerinizi" Online Ödeme Sayfasına aşağıda listelendiği şekilde girdikten sonra:
  * Kredi kartı sahibinin adı ve soyadı
  * Kredi kartı sayısı
  * Kredi kartının türü
  * Kredi kartının son kullanma tarihi
  * Kredi kartının CVC numarası
  lütfen " Gönder " düğmesini tıklayın
 8. Ödemeniz Sonrası
  Ödemeniz işlendikten sonra " Rezervasyonlarım " sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada rezervasyonunuz " Onaylanmış Rezervasyonlar " altına yerleştirilmiştir. E-postanıza gönderilen rezervasyonunuzun Onayı ve ödeme makbuzu da erişiminiz için çevrimiçi olarak sağlanmaktadır. Bu iki belgenin çıktısını alabilir veya cep telefonunuza veya seyahatiniz boyunca yanınıza alacağınız başka bir cihaza kaydedebilirsiniz. Sisteme erişiminiz ve rezervasyonlarınız sınırsızdır ve rahatınız için her zaman kullanılabilir.

Önemli Bilgilendirme

Fethiye'den Rodos Adası'na ve Rodos Adasından Fethiye ye seyahat edecekler için geçerli bilgiler.